Červenec 2014

Jsem zpět

28. července 2014 v 9:10 | Narnoa Seana |  Narnoa Seana
Už jsem zase zpět z dovolené! Bylo to ta úžasné, i když by mohli vybrat trochu lepší hotel... No, nicméně když jsme se vrátili, štěkalo na nás překvapení! Taťka koupil stěně! Je to nádherný pejsek irského teriera, jmenuje se Jubar. Všichni jsme z něho nadšení, i naše fenka Roxy si ho oblíbila ^^. No, zjistila jsem, že můj starý život stál za starou bačkoru, takže přesně ode dneška žiju tzv. Nový život.. Stále nejspíš budu mít "deprese" z návštěvy ortodontky, protože se mám rozhodnout jestli chci rovnatka a vytrhnou mi dva zdravé druhé zuby, nebo jestli si nechám dva křivé zuby, které ani nejsou vidět... Já mám ale doslova panickou hrůzu, fobii a kdovíco ještě z trhání zubů. Proto jsem se rozhodla, že si nic nenechám udělat a budu dál mít dva jinak rostle zuby! Nikdo mi to nevymluví!!

Narnoa Seana

Dovolená

19. července 2014 v 8:22 | Narnoa Seana |  Narnoa Seana
takže, během příštího týdne se zde nejspíše neukážu, jedeme totiž na dovolenou.. Všechny otázky ohledně blogu mi pište prosím na ask.fm http://ask.fm/TerezaBezdickova
a na facebook https://www.facebook.com/tereza.bezdickova.1
děkuji aspoň těm pár lidem, co se podívali na můj blog, doufám že si časem najdu i nějaké fanoušky ^*^

jedeme do Itálie, na poznávací zájezd kombinovaný se válendem :D
TAK SE TU VŠICHNI MĚJTE DOBŘE


NARNOA SEANA

Diy- aztécký zápisník

19. července 2014 v 8:13 | Narnoa Seana |  DIY Nápady
Aztécký motiv je hlavně o vaší fantazii, je to kombinování různých geometrických tvarů a vrstvení je pod sebe.

Budete potřebovat: zápisník, sešit (nejlépe bílý, ale můžete to přelepit čtvrtkouSmějící se)
lepidlo ( v případě že použijete čtvrtku)
barevné fixy, co možná nejvíc
pravítko

Postup: Pomocí barevných fix udělejte pruh, např. s trojúhelníky. Na nakreslení rovných čar si vemte na pomoc pravítko, a vrstvěte další pruhy a vzory pod sebe dokud vám nedojde místo :D
A voilla? Máte hotovo, byla to zábava, že ano? Tady máte ještě dalších pár obrázků pro inspiraci:

Narnoa Seana

Léto= bezkonkurenčně zmrzlina

17. července 2014 v 13:14 | Narnoa Seana |  Zmrzliny
Takže, většina z vás si pod pojmem Léto vybaví určitě léto a vodu.. někteří z vás zase prázdniny a zmrzlinu, o které jde řeč. Já osobně si myslím, že ČR je ve zmrzlinovém středověku. Lidé neví, jak má chutnat a vypadat. Například pistáciová by měla být správně taková zeleno-šedá, ne ta oslnivě zelená, jakou vídáme.Nebo třeba banánová a vanilková... Myslíte že by měly být obě žluté? Nee! Banánové zmrzliny jsou žluté pouze tehdy, přidá-li se do nich i slupka a spoustu tzv. Éček... správně by měla mít zhruba stejnou barvu jako banánové dužniny a ve vanilkové zmrzlině by měla být drobná smítka,jako od sazí! Říkáte si, PROČ? Vanilka přece vypadá jako žlutý kvitek, ne? A slyšeli jste někdy o černých luscích, ve kterých jsou malá, kulatá zrnka? To je Vanilka! Už tu přede mnou bylo na toto téma mnoho článků, za nejlepší zmrzlinový blog já osobně považuju Tři kopečky- http://blog.trikopecky.cz a za nejlepší zmrzlinu tu domácí Zkuste, určitě bude lepší než ty zmrzliny z bůhvíjakých sladidel, aromat a dochucovadel :-)

Narnoa Seana

Ošklivé káčátko

16. července 2014 v 20:30 | Narnoa Seana
Snad každý z nás si někdy připadal jako ošklivé káčátko.. Malá, neviditelná osůbka, která touží být krásná jako ty fifleny z časopisů. Ale pravda je taková, že z každé z nás jednou vyroste krásná labuť, stejně jako to cítím z této oblíbené pohádky a H.CH.Andersena. Jednou si pro každou z nás přijede princ, a už je celkem jedno, jestli přijede na bílém koni, nebo v Lamborghini. Bude nás ctít, a mít rád takové jaké jsme, bez tun mejkapu na tváři a photoshopu na fotkách. Dámy, mám pro vás pouze jednu věc a to buďte samy sebou, a váš princ si vás najde..

Narnoa Seana

Na rovinu!

16. července 2014 v 17:17 | Narnoa Seana |  Narnoa Seana
Welcome? Cože? Vy si asi vážně myslíte že vám budu mazat (slušně řečeno) pusu medovejma řečičkama typu: Ahojki, jmenušQuju se Alenka, ale tady jsme Taylor Swiftová... Ne! Přiznám to raději už v prvním článku, jmenuji se Tereza B. Je mi 12. Jistě, všichni si myslíte, proč bloguju už takhle malá,ale já to beru spíše jako hobby. Hned vám narovinu řeknu, že se nepovažuji za krásku. Za co tedy? Za nenormální holku, která nezapadá do davu... Ať už oblečením, tak názory, vzhledem a inteligencí. Ahoj u příštího článku, už se mi vybila baterka.

Narnoa Seana