Za hranicí reality... Až takovej život si vedu

2. září 2014 v 15:13 | Narnoa Seana |  Narnoa Seana
Za hranicí reality... Tak by se mohla jmenovat kniha, nebo film. Ale taky to bohužel znamená můj život. Jelikož je 2. Září tak už jistě většina nás školou povinných seděla ve svých lavicích.
Taky jste e tak těšili na nový školní rok? Já se teda těšila hodně! Byl jsem předem domluvena s kámoškou, že si jako sedneme spolu. Sedíme spolu! Ale čekala jsem že se moje povaha dostala do tak jiného stavu, že bych se mohla normálně bavit se svými vrstevníky. Šíleně jsem se spletla! Přišla jsem do školy, jediný kdo mi řekl ahoj byla kamarádka ( ta jediná, jak s ní sedím) a bavily jsme se spolu. Dneska se ovšem bavila zase s jinou holkou a mě si skoro vůbec nevšimla... Celý den jsem seděla u okna ( o přestávkách) a nikdo si mě ani nevšiml. Vím že to znělo nafoukaně, ale takhle to je celý život. Neposlouchám stejnou hudbu jako mí vrstevníci, nechovám se stejně, přemýšlím jinak. Například zatímco ostatní se váleli smíchy po zemi z toho, jak si jeden spolužák mlátí! mobilem o zeď, ANO, mobilem za 4 000,-! Nevím co se mnou je... nemá někdo podobný problém? Je mi 13, a jsem na začátku osmé třídy.

Pokud se najde někdo jako já,kontaktujte mě prosím na ask.fm, @TerezaBezdickova, jméno: Špatná adresa.Omlouváme se.

Děkuji, Narnoa Seana
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | Web | 7. září 2014 v 20:10 | Reagovat

Já tě plně chápu, taky bych se tomu nesmála, protože proč? Ten, kdo se tomu směje akorát není normální a jestli tomu dotyčnému, co si umlátí mobil k smrti, rodiče koupí nový, vážně to není legrační,..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama